Jak działa Rockwall ? 


 

Rockwall jest to firma, która zajmuje się handlem oraz kopaniem kryptowalut. Możemy wykupić pakiety wydobywcze dzięki, którym otrzymamy kryptowaluty i możemy je sprzedać na giełdzie BitBay lub możemy wkupić pakiet dzięki, któremu codziennie przez 150 dni otrzymujemy do 1.5 % od naszego depozytu. Polecam na początek tę drugą metodę.

 

Pieniądze można od razu wypłacić bądź reinwestować na kolejne pakiety tak by dzięki procentowi składanemu zarabiać jeszcze szybciej. Założenie konta nic nie kosztuje więc zrób to i sprawdź jak to wszystko funkcjonuje. Dokładny opis firmy znajdziesz tutaj

Jeśli jesteś zainteresowany potrzebny będzie ci internetowy procesor płatniczy. Jeśli jeszcze takiego nie masz zajrzyj tutaj.


Przedstawiam screeny, aby  zobaczyć jak to sie przedstawia na jednym z kont.

 

Informacje zawarte na tej stronie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych na stronie.