Czym jest Bonusway ?

Jest to firma dostępna od niedawna  w Polsce, która zwraca nam pieniądze za zakupy internetowe. Dokonujemy zakupu w dowolnie wybranym przez nas serwisie z czego Bonusway otrzymuje prowizje od tego sklepu i dzieli się nią z użytkownikami

Pięniądze do nas wracają

Pierwszym krokiem jest założenie darmowego konta w na stronie BonuswayNastępnym krokiem jest wybranie sklepu, który nas interesuje i dokonanie zakupu.

 

 

 

Podsumowanie 

Bonusway jest świetną inicjatywą z uwagi na to, że robimy zakupy tak jak zawsze i otrzymujemy za to zwrot częsci wydanych pięniedzy. 

Informacje zawarte na tej stronie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych na stronie.